מידע משתלם

רופא/מרפאה יקרים,

 

מכון טבע דנט הציב לעצמו מטרה להביא לתוצאות הצילום האיכותיות ביותר יחד עם מתן שירות לרופא ולמתרפא ללא פשרות וחלק מהותי מכך הינו שימוש במכשירים המתקדמים ביותר כיום והעיקרי שבהם הינו מכשיר ה CT מתוצרת חברת PLANMECAכחלק מעמידה ביעד זה חשוב לנו שתדע כמה שיותר אודות מכשיר צילום ה CT שלנו. כאמור , מכשיר זה הינו הטוב והמתקדם ביותר בעולם.

המכשיר הינו היחיד בשוק המסוגל לצלם בדיוק את אזור הטיפול המבוקש ללא הקרנה של אזורים מיותרים, גם כאשר מדובר על צילום CT של שן בודדת!

מכשיר ה CT  מצלם בשיטה של חשיפות קצרצרות של קרינה (פולסים) ולא בקרינה רציפה כאשר מרכז הצילום אינו מרכז חלל הפה (הלשון ובלוטת התריס) אלא הלסת עצמה; ובכך מבטיח המכשיר חשיפה מינימאלית לאיברים הרגישים בחלל הפה (לשון ובלוטות סופגים הרבה יותר קרינה מרקמת עצם קשה).

המאפיינים הבולטים של מכשיר זה הינו הזרוע הרובוטית הנקראת SCARA3 (פטנט רשום) המאפשרת להתמקד באזור מסוים בלסת מבלי לחשוף אזורים אחרים, רזולוציית התמונה הגבוהה (גודל ווקסל של 100 מיקרון) מאפשרת לקבל עד 10 חתכים על כל מ"מ!!!

 מיותר לציין כי המכשיר עומד בהתקנים הבינלאומיים והישראלים והם מאושרים לשימוש הן לצילום שן בודדת והן לצילום שתי לסתות מלאות ויחד עם זאת המכשיר משלב איכויות תמונה וכלים דיאגנוסטיים מתקדמים. אנו מודים לכם על שיתוף הפעולה ומבטיחים לעשות הכול על מנת לתת לך את הכלים הטובים ביותר להצלחה בטיפול!

 נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה בכתובת:       Tevadent77@gmail.comבברכה , צוות טבע דנט


proface
השוואות לפני ולאחר ניתוח,למדוד מרחקים ויחסים בין עצם ורקמות רכות ,להרכיב תמונות להשוואה ,מציג סטייה לראות באופן מיידי את כל שינויים.
ליצור סדרת צילום 2D באופן אוטומטי .
זוהי טכנולוגיה חדישה ביותר והיא למעשה צילום תלת מימד הרקמה הרכה של המטופל .קרי הפנים עצמם בנוסף לעצמות (עד היום היה ניתן לצלם בשלושה מימדים רק את עצמות הפה)
טכנולוגיה זו מקנה לרופא שליטה והתמצאות כמעט מוחלטת במיקום השתל בפה.
לטכנולוגיה זו יתרונות רבים:
אפשרות חיזוי למראה הפנים לאחר ההשתלה.
אפשרות שחזור במקרים של תאונות  ופגיעות פנים.
הדבר טוב במיוחד בלסת חסרת שיניים לחלוטין. כך הרופא יכול לדעת את המיקום המדוייק של השתל.
אפשרות חיזוי גם במקרים של שיניים תותבות.
יעילה ביותר גם בנושא אורטודונטיה בחיזוי הפנים לאחר הטיפול.
וכל זה ברמה הגבוהה  והמדויקת ביותר בעולם. 
אל הרופא.
דיסק תוכנה , ייחודי בטבע דנט
לכל בדיקת סיטי מצורף דיסק תוכנה. 
בה יוכל הרופא לפענח בעצמו את הבדיקה על פי צורכי המטופל.
ללא הצורך בתלות במכון הצילומים.  
בנוסף ביוכולתו של הרופא ליצור קובץ pdf
 לשמור בתיקייתו של המתרפא ולהדפיסו.
מה שלא ניתן כיום לעשות בשום תוכנת פיענוח סיטי אחרת.
צוות מכון טבע דנט מכון רנטגן לצילומי פה ולסת
עושה את המירב להצלחת הטיפול עבורך הרופא.
בהצלחה.

  Enjoy the uniqueness of 3D integration

Planmeca ProFace™ is a unique 3D facial photo option available for all Planmeca’s 3D X-ray units. The upgraded unit produces a realistic 3D face photo in addition to maxillofacial radiography. Planmeca is the first to introduce this type of a concept. One imaging session generates both a 3D photo and a CBCT volume, or if required solely a 3D photo, in which case no radiation i   
 emitted

Safer and faster facial surger

The 3D photo visualises soft tissue in relation to dentine and facial bones. As both a CBCT image and a 3D photo are generated in one imaging session, the patient position, facial expression, and muscle position remain unchanged – resulting in images that are perfectly compatible. 
Careful pre-operative planning – where you can study the facial anatomy thoroughly using our Planmeca Romexis® software – facilitates accurate and detailed operations and enhances the aesthetic 
 

כל הזכיות שמורות@טבע דנט מכון רנטגן לצילומי פה ולסת

סניף ירושלים : רחוב אגריפס 42 בניין כי''ח ת.ד 46 קומה E שער 6
טלפון : 02-6240596  02-6240605  052-6146353
כתובת אי-מייל:  Tevadent77@gmail.com